środa,

Liczba wyświetleń:

Ogłoszenie nr 1- informacja o wyborze

09.12.2021r.

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Świętej Katarzyny w Gogołowie, Gogołów 2, 38-131 Gogołów informuje, iż najkorzystniejszą ofertę na wykonanie trzech audytów energetycznych wraz z kosztorysami na wybrane do realizacji usprawnienia dla budynków: kościoła parafialnego pw. Świętej Katarzyny w Gogołowie, domu parafialnego oraz Kaplicy w Hucie Gogołowskiej w związku z planowanym do realizacji projektem pod tytułem: „Termomodernizacja kościoła i domu  parafialnego w parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Świętej Katarzyny w Gogołowie oraz Kaplicy w Hucie Gogołowskiej” ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) złożył następujący wykonawca: Usługi Budowlane Grzegorz Duda.

Ogłoszenie nr 1

25.11.2021 r.

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Świętej Katarzyny w Gogołowie, Gogołów 2, 38-131 Gogołów zaprasza do złożenia ofert na wykonanie: trzech audytów energetycznych wraz z kosztorysami na wybrane do realizacji usprawnienia dla budynków: kościoła parafialnego pw. Świętej Katarzyny w Gogołowie, domu parafialnego oraz Kaplicy w Hucie Gogołowskiej w związku z planowanym do realizacji projektem pod tytułem: „Termomodernizacja kościoła i domu  parafialnego w parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Świętej Katarzyny w Gogołowie oraz Kaplicy w Hucie Gogołowskiej” ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

ZAPYTANIE OFERTOWE

FORMULARZ OFERTOWY